Sport

Top 20 trajnerët më të mirë në histori, Klopp, Conte dhe Wenger jashtë listës

Është bërë e ditur lista e top 20 trajnerëve më të mirë në histori të futbollit.

Por, në listë mungojnë shumë trajnerë të njohur, siç janë Jurgen Klopp, Diego Simeone, Zinedine Zidane, Arsene Wenger apo edhe Antonio Conte.

Trajneri më i mirë në histori cilësohet Sir Alex Ferugson që dominoi tërë botën me Manchester Unitedin.

Lista e top 20 trajnerëve më të mirë në histori sipas “90 min”.

Postime të ngjajshme
Sport

Skuadra e madhe gjermane kërkon Granit Xhakën

Sport

Liverpool kërkon yllin e Real Madridit, ky është çmimi i vendosur për të

Sport

Joshua – Fury, konfirmohet data e duelit të shumë pritur

Sport

Zbulohet cili do të jetë transferimi i parë i Barcelonës