Lajme

Tomë Gashi pyet miqtë: A të bëhem anëtar i Vetëvendosjes?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Avokati Tomë Gashi e ka një dilemë rreth anëtarësimit në Lëvizjen Vetëvendosje. Për këtë punë, ai ka vendosur që të marrë edhe mendimin e miqve të tij në rrjete sociale.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Gashi i ka pyetur miqtë e tij se nëse do të jepte më shumë kontribut për VV’në dhe Albin Kurtin duke u anëtarësuar në këtë parti, apo vetëm duke e përkrahur publikisht.

“Të mbetem përkrahës publik i Lëvizjes Vetëvendosje apo të bëhem anëtar më i ri i Vetëvendosjes!”, ka shkruar Gashi.

zaZ

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat