Show Bizz

“Tmerrohen” sheikèt – aktorja kosovare shfaqet pa të brendshme në Dubai

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’. Përveç talentit në aktrim, ajo komentohet shumë edhe për stilin e saj të veçantë.

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale dhe sidomos në Instagram. Ajo është duke qëndruar në Dubai, ku vazhdon të publikojë foto provokuese në rrjetet sociale.

Se fundmi ajo ka nxjerr një video në “Instastory”, ku shfaqet pa reçipeta. Me këtë veshje duket se ajo po tenton të tërheqë vëmendjen e sheikëve në Dubai.

VIDEO

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto