Sport

Tjetër largim nga skuadra e Llapit

Alban Shabani ka njoftuar se më nuk do të jetë pjesè e Llapit, shkruan BlicMedia.

Ky është njoftimi.

Nga sot më nuk do të jem pjesë e Kf Llapit

Një sërë falenderimesh shkojnë per Presidentin, drejtorët, bashkelojtarët,stafin e klubit dhe tifozerine e klubit ultras Legjendat per perkrahjen.

Gjithashtu klubit i uroj shum suksese ne vazhdimsi

Postime të ngjajshme
Sport

Dikur punëtor i ndërtimtarisë, tani firmos me Newcastle United

Sport

Premierliga vjen sot me ndeshje të mëdha

Sport

Në këtë vend dënoheni me dy vjet burg nëse s’mbani maskë

Sport

“El Clasico”: Këto janë formacionet e mundshme