Sport

Tjetër gol në takimin, Drita – Flamurtari

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Dritës ka dyfishuar epërsin ndaj Flamurtarit në takimin e javës së dytë në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan BlicMeda.

Në minutën e 53 Izair Emini gjuan fuqishëm brenda zonës dhe realizon për 2-0.

Drita – Flamurtari 2-0

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv