Sport

Tjetër gol në ndeshjen, Feronikeli – Drenica

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Derbi rajonal ndërmjet Feronikelit dhe Drenicës është duke u zhvilluar në “Rexhep Rexhepi” të Drenasit.

Feronikeli ka dyfishuar epërsinë në 2:0 ndaj Drenicës.

Golin e ka realizuar Da Silva në minutën e 54 nga penaltia. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv