Sport

Tjetër gol në ndeshjen, Ballkani – Feronikeli

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në Therrandë po takohen Ballkani dhe Feronikeli në kuadër të javës së dytë në IPKO Supeeligèn e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Skuadra e Ballkanit ka shënuar për 2:0 në minutën e 20-të, nga penalltia me realizues Besnik Krasniqi.

Formacionet zyrtare:

Ballkani: Ruxhi, Potoku, Berisha, Sinani, Krasniqi, Kuç, Turku, Bytyqi, Hoxha, Baftiu, Topalli. Kryetrajner: Ismet Munishi.

Feronikeli: Smakiqi, Lladrovci, Prekazi, Islami, Hoxha, Dabiqaj, Malaj, Krkotic, Da Silva, Hoti, Rexha. Kryetrajner: Dejan Vukiçeviq. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv