Sport

Tjetër gol i bukur, Real Madridi gjen golin e dytë ndaj Valencias

Është realizuar tashmë edhe goli i dytë në takimin që po zhvillohet ndërmjet Real Madridit dhe Valencias, shkruan “Zeri.info”.

“Mbretërit” kanë shënuar edhe golin e dytë ndaj mysafirëve të Valencias në fund të pjesës së parë.

Është mesfushori gjerman, Toni Kroos ai që ka realizuar golin e dytë.

VIDEO

 

Postime të ngjajshme
Sport

Nga porta në sulm, të paktën 51 emra të gatshëm për Kombëtaren – ja pse Reja ka një super skuadër

Sport

Emir Sahiti shënon gol në Kroaci

Sport

Nesër takimi i 30-të mes Prishtinës dhe Llapit: Forma momentale e skuadrave dhe rezultatet nga 29-të ndeshjet e kaluara

Sport

Hoxha rrëfen tmerrin me policin rus: Më nxori nga shtëpia dhe gjuajti dy herë me armë