Sport

Tjetër futbollist në dyshim për grumbullimin me Kosovën për shkak dëmtimi

Situata mund të përkeqësohet akoma më shumë për skuadrën kombëtare të Kosovës.Në kohën kur Milot Rashica mungon, Amir Rrahmani pritet të humb grumbullimin dhe Vedat Muriqi vjen me lëndim, gjëra mund të shkojnë akoma më keq për skuadrën e Bernard Challandes.

Mediet maqedonase insistojnë se as Valon Berisha nuk do të jetë i gatshëm për paraqitje, ndaj Maqedonisë Veriore.

Anëtari i Reims thuhet të jetë në pikëpyetje, si pasojë e një problemi muskulor.Berisha është në listën e lojtarëve të ftuar, megjithatë mund të përfundojë pa minuta.Skuadra e tij, Reims luan sot me fillim nga ora 17:00, dhe nga aty mund të mësohet e vërteta për Berishën, nëse ai është i lënduar ose jo.

Postime të ngjajshme
Sport

EKSKLUZIVE: Trepça ’89 transferon sulmuesin e Gjilanit

Sport

Rikthehet mbrojtësi shqiptar, gati për debutim në Serie A

Sport

Formacionet zyrtare: Celtic – Milan

Sport

Prince: Kosova është vend i bukur me njerëz të sjellshëm, nuk kam frikë nga përballja me Dakun