Lajme

Tjetër aksion, Policia godet lokalin “Lozana” ku mbahej muzikë live

Policia e Kosovës po vazhdon me aksione kundër të gjithë atyre që po thyejnë rregullat e vendosura nga Qeveria.

Pak minuta më parë, cak ka qenë një kafe e rakisë në Lipjan, ku mbahet edhe muzikë live, i cili lokal gjendet në magjistralen Prishtinë-Lipjan.

Burime të IndeksOnline mësojnë se njësitë të policisë kanë hyrë në lokalin “Lozana”, për shkak të dyshimet se janë thyer rregullat anti-COVID.

Kujtojmë që javën që lamë pas një aksion i madh, pas raportimit të IndeksOnline ndodhi në lokalin e njohur “Princesha Palace”, ku mbi 200 persona morën dënime.

Postime të ngjajshme
Lajme

Gjinovci kërkon falje për deklaratën e tij ndaj votuesve të PDK-së

Lajme

25-vjeçari përfshihet nga orteku i borës, incizon gjithçka dhe mbijeton

Lajme

Memli Krasniqi përmend pesë kandidatë që do t’i votonte për deputet nga lista e Vetëvendosjes

Lajme

Njeriu që para 1 viti u prezantua nga Kurti, sot aderon në PDK