Sport

“Tigrat e Zi” të Feronikelit godasin fuqishëm Drenicën, nxehet derbi

“Shqiponjat e Zeza” dhe “Tigrat e Zi” janë dy tifogrupet më aktive të javës së fundit, shkruan Gazeta Olle.

Tifozët e Drenicës goditën para disa ditësh rivalët e rajonit duke qenë të parët që godasin para takimit derbi, teksa sot para pak çastesh goditjen e tyre të parë e kanë bërë edhe rivalët nga Drenasi.

“Tigrat e Zi” i përshëndetën tifozët e Drenicës me një foto të kupave të tyre duke i thënë madje se: “20 vjet i keni n’Superlig , ekip pa traditë (HAJNA)”

Postimi i plotë:

Postime të ngjajshme
Sport

Ibrahimoviq zgjedhet “Futbollisti i Vitit” në Suedi

Sport

Uzuni shënon gol, por mposhtet nga Juventusi – Barcelona dhe Manchester United fitojnë me lehtësi

Sport

Lazio triumfon, Muriqi pati disa minuta lojë

Sport

Nisë fushata #mezaniout, fansat pushtojnë faqen e Gjilanit me dhjetëra komente