Sport

Tifozi shpërthen në lot para Camp Nou për largimin e Messit

Lionel Messi më nuk është futbollist i Barcelonës.

Pas shumë vjetësh, ani pse ende nuk është e besueshme, tashmë është zyrtare, Lionel Messi është larguar nga Barcelona.

Natyrisht, më së shumti i ka prekur tifozët të cilët për shumë vite kanë shijuar magjitë e 10-shit argjentinas në ‘Camp Nou’.

Pas zyrtarizimit të largimit nga ana e Barcelonës, një tifozë është parë para Camp Nou duke qarë dhe s’mund ta besojë që erdhi kjo ditë, që Messi nuk është më lojtar i Barçës.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk