Sport

Tifozi i vogël sfidon Ibra-n, video merr dhenë me përgjigjen e suedezit (VIDEO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Zlatan Ibrahimovic po përgatitet për derbin e ardhshëm, atë mes LA Galaxy dhe Los Angeles FC, aty ku do të përplaset edhe me rivalin e tij në MLS, Carlos Vela.

Gjithsesi para se të mbërrijë tek kjo ndeshje, sulmuesi suedez ka zhvilluar disa takime me tifozët e tij special, që këtë herë kanë qenë fëmijë.

Vëmendjen e ka marrë një djalosh i vogël, që me një fjali ka thumbuar sjelljen karakteristike të Ibrahimovic.

Djaloshi i afrohet dhe e pyet: “A më njeh mua” dhe Ibra që i përgjigjet me të njëjtën rrjedhë: “Sigurisht, që të njoh. Po ti a më njeh mua?, ndërsa djali i përgjigjet me një “Po” të shkurtër, para se të marrë autografin e shumëpritur mbi topin e tij.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv