Sport

Tifozët nuk iu ndahen lojtarëve të Kosovës, në numër të madh edhe në stërvitje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një numër i konsiderueshëm tifozësh kanë ndjekur nga afër stërvitjen e radhës së Kosovës.

‘Dardanët’ vazhdojnë të përgatiten intensivisht për dy ndeshjet e shtatorit, kundër Çekisë dhe Anglisë.

Lojtarët e ftuar nga Bernard Challandes, po stërviten në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv