Sport

Tifozët e Real Madrid në “festë”, marrin lajme shumë të mira

Real Madrid po ka probleme me lëndime qysh në fillimin e stinorit të ri në La Liga, shkruan Gazetasheshi.com

Mediat spanjolle raportojnë se Luka Modric, Mariano, Marcelo dhe Nacho pritet të jenë të gaatshëm për takimin e radhës.

Në anën tjetër, lajmet e këqija janë se Toni Kroos dhe Ferlan Mendy vazhdojnë të mbesin jashtë fushave të gjelbëra.

Ndeshja e radhes për madrilienët do të jetë ndaj Celta Vigos më 12 shkurt, pra, pas ndeshjeve ndërkombëtare.

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëlqen Asensio, Real Madridi mposht bindshëm Mallorcën

Sport

Ronaldo kalon Messin si futbollisti më i paguar

Sport

Valon Berisha publikon pamje të rënda të këmbës pas lëndimit

Sport

Lyoni triumfon me përmbysje ndaj Troyes, kjo është nota e Shaqirit pas golit të shënuar