Sport

Tifozët do të rikthehen në stadiume, ja sa të pranishëm do të jenë në finale të “FA Cup”

Mungesa e tifozëve në stadiume po është evidente, por masat kundër koronavirusit nuk lejojnë që tribunat të jenë të mbushura.

Megjithatë, duket se tribunat dal ngadalë po mbushen me tifozë.

21 mijë tifozë do të jenë të pranishëm në finalen e “FA Cup” me 15 maj.

Në këtë finale do të luajnë Chelsea dhe Leicester. Tifozët ishin të pranishëm edhe në finalen e “Carabao Cup” mes Manchester Cityt dhe Tottenhamit.

Postime të ngjajshme
Sport

Skenarët që e shpallin Prishtinën kampion këtë fundjavë

Sport

Liridon Leci flet për festimin e tij me shqiponjë: Ishte koha kur Xhaka e Shaqiri kishin bërë këtë gjë ndaj Serbisë

Sport

Liga e Parë, sot do të mësohen dy skuadrat që futen në Superligë

Sport

Prishtina e quan ndeshjen ndaj Gjilanit më të rëndësishmen në tetë vitet e fundit