Sport

Theu “nofllën” gjatë lojës, kryen me sukses operacionin

Futbollisti i FC Prizrenit, Bajram Azizi i është nënshtruar një operacioni.

Azizi në lojën e fundit me ekipin e tij ka thyer nofllën. Ndërsa, futbollisti në llogarinë e tij ka konfirmuar se intervenimi ka shkuar mirë dhe pas disa javësh pritet të rikthehet në fushë, shkruan Gazetasheshi.com

“Pas një lëndimi duke thyer noflluë, fal Zotit, gjithqka shkoi mirë” ka shkruar Azizi.

FC Prizreni në Rajonin e Dukagjinit të Ligës së Tretë gjendet në pozitën e parë.

Postime të ngjajshme
Sport

Intervistë ekskluzive me yllin e skuadrës së Arbërisë

Sport

Diplomati serb frikësohet nga lista e publikuar e kabinetit të presidentit të ardhshëm të SHBA’së, Joe Biden

Sport

SUPERLIGA LIVE: Llapi – Prishtina & Trepça ’89 – Besa

Sport

Feronikeli pretendon se FFK-ja në krye me Agim Ademin po i favorizon ekipet e Gjilanit