Lajme

Therren me thikë dy vëllezër nga tre persona: Të gjithë të mitur

Dy vëllezër (të mitur) nga Suhareka, kanë kërkuar ndihmë në QKUK pasi janë therrur me thikë nga tre persona, sipas raportit të policisë, shkruan Gazeta Metro.

Dy vëlleëzrit thanë se ishin sulmuar fizikisht dhe therur me thikë nga tre meshkuj gjithashtu të mitur.

Njëri nga të dyshuarit është arrestuar, dhe liruar me urdhër të prokurorit.

‘’ Rr. Brigada-123, Suharekë 01.06.2021 – 12:05. Ankuesit meshkuj kosovarë të mitur (vëllezër) kanë kërkuar ndihmë mjekësor QKMF, pasi që ishin sulmuar fizikisht dhe therur me thikë nga tre të dyshuar meshkuj kosovarë (të mitur). Është arrit të arrestohet njëri nga të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS njofton për zonat që do të mbesin pa rrymë

Lajme

Krejt çka i tha Shaip Kamberi sot Vuçiqit në Kuvendin e Serbisë

Lajme

Policia jep detaje për aksidentin që ndodhi tek rruga ‘B’

Lajme

Policia e gjobit me 150 euro, 24-vjeçarin që tejkaloi në vijë të plotë