Lajme

Theret një 25-vjeçar në Prishtinë, dërgohet menjëherë për trajtim mjekësor

Rreth orës 14 :00, policia ka pranuar informatën për një person të lënduar në rrugën “Edit Durham” në Prishtinë.

Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe bazuar në të dhënat fillestare dyshohet që viktima, një mashkull rreth 25 vjeç, ka marrë lëndime nga një mjet i mprehtë.

“I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor”, konfirmoi policia.

Hetuesit policor kanë nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij rasti, teksa nuk raportohet për të arrestuar.

Related posts
Lajme

Ky është parashikimi i motit për nesër

Lajme

Çfarë moti do të mbajë nesër në Kosovë?

Lajme

Koci tregon përse kërkoi shtetrrethim për Rrafshin e Dukagjinit pas ngjarjes tragjike në Gllogjan

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *