Lajme

Theret me thikë një person në qendër të Prishtinës, zyrtarët policorë i japin ndihmën e parë

Një person është therur me thikë në lagjen “Dardania” në Prishtinë.

Të parët që kane dalë në vendin e ngjarjes kanë qenë Policia e Kosovës që i kanë dhënë ndihmën e parë, dhe më pas ka ardhur edhe Ambulanca.

Në videon e publikuar nga ATV shihet se si personi që është ther me thikë futet në Ambulancë dhe dërgohet për të marrë trajtimin e duhur.

Gazeta Online “Reporteri.net”, ka pyetur Policinë e Kosovës për këtë rast por deri në publikimin e këtij shkrimi nuk ka marrë përgjigje.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=843575382976601

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia