Lajme

Theret me thikë 21 vjeçari nga Prishtina

Një 21 vjeçar është therur me thikë në një përleshje që ka ndodhur sonte në Lagjen “Emshir” në Prishtinë, ndërsa policia ka arrestuar tre të dyshuar të përfshirë në këtë incident.

Lajmin e ka konfirmuar për Express zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 20:30, në rrugën Arllat -Malishevë , ka ndodhë një aksident trafiku ku kanë qenë të përfshira 4 automjete. Bazuar në të dhënat e deritanishme, si pasojë e aksidentit janë lënduar shtatë persona. Njëri nga personat e lënduar nuk ka arritë të përballoj plagët dhe i njëjti ka ndërruar jetë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje. Personat e tjerë janë dërguar për tretman mjekësor ndërkohë që me hetimin e rastit po merren hetuesit rajonal të komunikacionit rrugor”, tha Ahmeti.

Postime të ngjajshme
Lajme

Shuhet NISMA në Leposaviq, komplet dega kalon në Vetëvendosje – Bahtiri: Albin Kurti do të kujdeset për këto fshatra strategjike të banuara me shqiptarë

Lajme

E dhimbshme: Vdes 31 vjeçarja nga Mitrovica, vuante nga kanceri

Lajme

Shkëlzen Gashi publikon fotografinë që s’do të donin ta shihnin partitë tjera

Lajme

Glauk Konjufca si gjimnazist, koha kur fliste për mbylljen e shkollave shqipe nga serbët