Sport

Tetë gola të shënuar në miqësoren ndërmjet Llapit dhe Ferizajt

Ka përfunduar miqësorja e zhvilluar në stadiumin e Merdares, ndërmjet Llapit dhe Ferizajt.

Plot tetë gola u shënuan në këtë ndeshje, me ferizajasit të cilë triumfuan 5-3, shkruan Gazeta Olle.

Pjesa e parë u mbyll me rezultat 2-3, ndërsa në 45 minutat e dyta mysafirët u treguan edhe më të suksesshëm.

Të dy skuadrat momentalisht po kalojnë formë të mirë, Llapi në Superligë e Ferizaj në Ligën e Parë.

Related posts
Sport

Dhjetë klubet me vlerën më të madhe

Sport

Faza e grupeve në Ligën e Evropës përmbyllet sonte: Këto janë 16 ndeshjet, vëmendja në Napoli

Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *