Lajme

‘Tërmet’ në Vetëvendosje, e braktisin VV-në e përkrahin kandidatin e LDK-së me 14 nëntor

Aktivisti i LDK-së Erblin Bujaku ka bërë të ditur se dy degët e VV-së në fshatin Lluzhan dhe Sallabajë kanë kaluar në përkrahje të kandidatit të LDK-së për Podujevë, Ekrem Hyseni.

Ai ka thënë se këto dy nëndegë të VV-së e përkrahin Hyseni në balotazh.

Duke e pare qe po marr mesazhe te shumta,desha te konfirmoj ate qe postova me pare. Dega e Lluzhanit dhe veprimtare te Vv ne Sallabaje,sot kaluan ne mbeshtetje te Ekrem Hyseni ne garen per Kryetar te Podujeves.

LDK eshte nje shtepi e madhe,e qe ka vend per te gjithe ne te.

Ne po rritemi e po shtohemi cdo dite,e qe iu ftoje qe te na bashkangjiteni sa me shume.

Fitorja e LDK-se ne Podujeve tashme po ndodh dhe qe vulen e fitores do e marrim me daten 14 Nentor.

Faleminderit per mirepritjen tuaj Blerim Mustafa,Besnik Mustafa, Enver Bici, Nexhat Bunjaku , Sadri Bunjaku, Qazim Bici e shume te tjere

Related posts
Lajme

Policja kosovare poston foto duke gjuajtur me armë në poligon

Lajme

Shoferi në Ferizaj nuk e ndal gazin as në zebra, dalin pamjet kur godet këmbësorin dhe ik nga vendi i ngjarjes

Lajme

Borrell reagon pas sanksioneve të SHBA-së ndaj dy serbëve të Kosovës

Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *