Lajme

Tërmet në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri.

Nga të dhënat paraprake mësohet se epiqendra ishte në kufirin mes Maqedonisë dhe Shqipërisë. Lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë.

Tërmeti sapo ka ndodhur dhe pritet që Instituti i Sizmiologjisë të zbulojë magnitudën dhe epiqendrën.

Related posts
Lajme

Përparim Rama ia ofron Arben Vitisë postin e Drejtorit të Shëndetësisë

Lajme

Kjo është bomba 907 kg që u gjet sonte në Merdare

Lajme

Grushte, shqelma e kapje për flokë: Bëhen “llom” mes vete dy femra në Fushë Kosovë

Lajme

Kjo është gruaja më e kërkuar në Evropë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *