Lajme

Tentuan ta mbysin duke e therrur me thikë, arrestohen dy persona

Gjatë ditës së djeshme në Mitrovicë janë arerstuar dy persona pasi të njëjtit kanë tentuar të therrin me thikë një tjetër person, shkruan Gazeta Metro.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Lumi”, dhe menjëherë pas raportimit të qytetarëve ka ndërhyrë policia.

Dy personat që janë arrestuar, e kanë sulmuar me thikë viktimën, i cili më pas është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Postime të ngjajshme
Lajme

Tre të lënduar pas rrokullisjes së një veture në autostradën “Arbën Xhaferi”

Lajme

Agim Veliu me akuza të rënda ndaj Abdixhikut pasi e shkarkoi

Lajme

Kjo është lista e emrave të personave që duhet të paraqiten për t’u vaksinuar nesër te salla ‘1 Tetori’

Lajme

U kthye në Kosovë pas 29 vjetësh, mërgimtari pritet në Aeroport me surle e tupanë