Lajme

Tentim-vrasje në Prishtinë, viktimës ia qëllojnë veturën me katër plumba

Një tjetër gjuajtje me armë raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 23:00 në Prishtinë.

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte duke lëvizur me veturën e tij, dy persona të pa njohur për të i kanë bërë me shenjë të ndalet, pasi është ndalur njëri nga ta ka ekspozuar armën, viktima ka tentuar të ikë dhe i dyshuari ka shtënë me armë në drejtim të tij duke qëlluar në veturë me katër predha, shkruan lajmi.net.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe konfirmojnë se viktima nuk ka lëndime vetëm janë vërejtur predhat në veturën e tij.

Të dyshuarit nuk janë takuar, përderisa rasti është në hetime.

Postime të ngjajshme
Lajme

Citaku: E tmerrshme, nëna ime ka pritur katër orë për të marrë vaksinën Anti Covid

Lajme

Snajperisti gjerman i Koshares i komenton Vjosa Osmanit, ia poston foton nga qendra e vaksinimit

Lajme

Erdhi për Bajram në Kosovë, mërgimtarit në Ferizaj ia vjedhin veturën

Lajme

“Mos ma shtyj babën,”: Përplasje verbale mes policëve dhe familjarëve të të moshuarve tek “1 tetori”