Lajme

Tentim vrasje në Obiliq

Një person ka njoftuar policinë se i dyshuari kosovar kishte shtënë disa herë me pistoletë në drejtim të tij.

Rasti ka ndodhur dje pasdite në Obiliq. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar 5 gëzhoja. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante policore.

” Obiliq, 01.08.2021 – 18:07. Viktima mashkull kosovar ka informuar se i dyshuari mashkull kosovar kishte shtënë disa herë me pistoletë në drejtim të tij. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar 5 gëzhoja. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relavante policore”, thuhet në raport. /Demokracia.com/

Postime të ngjajshme
Lajme

Paralajmërimi i Donika Kadaj-Bujupit

Lajme

Pamje: Aksident i rëndë në Prizren, ka të lënduar rëndë

Lajme

Valon Syla shkon me ‘mindil’ në Pressing, e tregon arsyen pse veproi kështu

Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus