Lajme

“Telefon apo armë”, Bekë Berisha tregon çka kishte në xhep

Mëngjesin e ditës së sotme është publikuar një fotografi të kandidatit të AAK-së për Istogun Bekë Berisha bashkë me analistin Xhevdet Pozhari.

E diçka që ka ngjallë dyshime ishte xhepi i Berishës.

Pas publikimi të kësaj fotografie ka folur Bekë Berisha dhe e ka dhënë versionin e tij.

Ai ka thënë se në xhep ka telefonin dhe se nuk ka pasur armë me vete. Madje tregoi që ka armë me leje.

“Nashta e kanë punu kshtu me fotoshop, se unë telefonin e mbaj qaty. Të çoj foto sa t’dush që i kom xhepat plot telefona”, tha ai për Sinjalin.

“Unë kom armë me leje po se kom marrë me veti. A duhet tash unë me iu kallxu edhe çka mbaj nxhepa”, tha Berisha.

Related posts
Lajme

Ky është parashikimi i motit për nesër

Lajme

Çfarë moti do të mbajë nesër në Kosovë?

Lajme

Koci tregon përse kërkoi shtetrrethim për Rrafshin e Dukagjinit pas ngjarjes tragjike në Gllogjan

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *