Show Bizz

Tea rrëfen historinë, si e largoi nga puna Ardit Gjebrea

Tea Trifoni pas futjes ne Perputhen u zbulua se kishte luajtur rolin e postieres ne rubriken “Ka nje mesazh per ty” tek “E diela shqiptare”.

Deri me tani nuk dihej arsyeja e largimit te Teas nga Tv Klan, por ajo e ka zbuluar nepermjet nje bisede me fansat.

Nje fans ne Instagram e ka pyetur se pse eshte larguar dhe Tea ka thene;

”Me kerkuan qe te humbja peshe dhe une nuk e arrita dot ne ate kohe.

Pastaj mesoj qe me kishin larguar diten qe me kerkuan te dorezoja uniformen per t’ja dhene te punesuares se re, pa asnje paralajmerim.

Prandaj isha shume e shendoshe per ta.”- ka thene Tea.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Shkurte Gashi tregon si është njohur me partnerin

LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti