Lajme

Të shtëna me armë zjarri në një parking në Prishtinë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se në Prishtinës në orët e para të mëngjesit të së dielës ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në një parking të banesave, derisa nuk raportohet për të lënduar apo edhe të arrestuar.

“Prishtinë 08.09.2019 – 01:45.Raportohet se në parking të banesave janë dëgjuar të shtëna nga armët e zjarrit. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore ku kanë gjetur dhe kanë konfiskuar 9 (nëntë) gëzhoja të fishekëve. Nuk raportohet për të lënduar apo arrestuar”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat