Lajme

Të shtëna me armë zjarri në Fushë-Kosovë, plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri raportohet të ketë pasur pasditen e djeshme në Fushë-Kosovë.

Një person i dyshimtë i shoqëruar nga tre persona të tjerë kanë sulmuar viktimat, ku njëri prej tyre ka mbetur i plagosur me armë zjarri.

 

Të dyshuarit kanë ikur nga vendi i ngjarjes.

Viktima fillimisht kanë pranuar tretman mjekësor në vendin e ngjarjes e më pas janë dërguar për tretman të mëtutjeshëm në QKUK.

Njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori i shtetit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kompania që transportoi kokainën dhe pronarët e saj

Lajme

A është çmimi arsyeja që Kosova ende nuk ka blerë asnjë vaksinë?

Lajme

Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i shtyp publikun që shikonin garat

Lajme

Këta janë të arrestuarit në aksionin e sotëm ku u kapën 400 kg kokainë