Show Bizz

Të gjithë sytë tek Tayna: Provokon keq duke zbuluar gjoksin para koncertit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tayna dukej shumë joshëse me paraqitjen në koncertin e radhës.

Tayna vitin 2020 e ka nisur me koncerte të njëpasnjëshme, në të cilat mbush sallat plot me fansa, shkruan lajmi.

Në koncertin e radhës, ajo vendosi të dukej shumë joshëse me një kostum që ia vuri në pah gjoksin dhe belin e sheshtë.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Sorry”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto