Show Bizz

Të gjithë po e vrasin mendjen, a është kjo e dashura e Yll Limanit?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pak kohë më parë media shkruante se, para se të prezantonte Këngën Magjike, burime për median në fjalë u shprehën për një romancë mes Adrola Dushit dhe Ylli Limanit, por thashethemi u la në hije për shkak të mungesës së detajeve të lajmit.

Së fundmi, prezenca e tyre në “Shiko kush LUAN” ngriti sërish dyshimet.

Dyshja luajti në lojë me shumë kimi, prezenca e tyre në të njejtën puntatë, efekti kimi dhe përpos postimeve në Instagram me foto dhe video ku Adrola shijon performancën e Yllit, në program ajo u pyet “se ka zëra që do të jetë nuse në Kosovë”, pra duket se produksioni emisionit është në dijeni për diçka të tillë.

Image result for adrola dushi yll limani
“Zërat lart e poshtë na kanë treguar se mund të të shohin në të ardhmen si një nuse Kosove. Sa është e vërtetë?”.

“Kam dëgjuar për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës dhe thjesht po kontribuoj,” tha ajo, deklaratë që në fakt kundërshtoi atë në “Mirage”.

Pas këtij lajmi i cili doli ditën e sotme në media pas trasmetimit të “Shiko kush LUAN”, Adrola në një prononcim për Anabel.al ka mohuar lajmin të jetë i vërtetë, deri sa të konfirmohet siç ndodh zakonisht.

Theksojmë se shumë çifte që cilët sot janë duke shijuar romancën, madje janë bërë apo presin të bëhen prindër fillimisht-për një kohë të gjatë kanë mohuar lidhjen.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto