Show Bizz

Të dyja shtatzëna, ja çfarë pozave marrin Elita me motrën në ashensor

Elita Rudi është emër që komentohet mjaftë nga mediet rozë

Ajo dhe motra e saj Natyra ditë më parë publikuan një imazh tejet të bukur duke u shfaqur të dyja me barkun e rrumbullakosur, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshet janë duke kaluar ditë pushimi në Turqi duke ndarë momente të shumta duke u kënaqur së bashku.

Kësaj radhe Elita publikoj një imazh në ashensor ku vëmendje mori barku i tyre i fryrë.

Duke vendosur çantën në bel, ato kanë dashur ta fshehin barkun apo thjeshtë moda është kështu

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Aktori i njohur diagnostifikohet me kancer

Show Bizz

Yllka rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaska

LajmeShow Bizz

Këngëtarja Vera Oruçaj pritet në takim nga kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani

Show Bizz

Vesa kapet me komentuesen e cila e pyeti se çfarë iu ka bërë buzëve