Lajme

Te dielën e zgjedhjeve do te përballemi me të ftohtë të madh

Gjatë ditëve të ardhshme pritet të ketë rënie të temperaturave, që nga dita e nesërme pritet të ketë reshje të shiut, shkruan Gazeta Express.

Ndërsa temperaturat gjatë ditës së zgjedhjeve më datën 14 shkurt pritet të jenë -3 gradë Celsius deri në -6 gradë Celsius dhe pritet të bie borë në disa vende të Kosovës.

Postime të ngjajshme
Lajme

Në këto komuna do të ketë ndërprerje të rrymës nesër

Lajme

Merret vendimi për policin që plagosi dy qytetarët në Dragash

Lajme

Adrijana Hoxhiq tregon se do ta votojë Kurtin për kryeministër, por me një kusht

Lajme

Polici plagos dy qytetarë në Dragash