Lajme

‘Te cili motel po shkojmë sot’: Aktori kosovar tregon rastin që i ndodhi të dashurës së tij në një institucion shtetëror

Aktori i njohur kosovar Muhamed Arifi ka treguar për një rast që i kishte ndodhur të dashur së tij në një nga institucionet shtetërore.

Ai në Libero të ATV ka rrëfyer se derisa kishte shkuar për punë një një institucion shtetëror ishte përballë me një situatë të pakëndshme, kur kishte hasur në dy persona të punësuar në këtë institucion.

“Unë ni rast po e tregoj për një rast që i ka ndodhë të dashurës tem. Ajo është me flokë të bardha dhe nuk duket si shqiptare. Ajo është IT me profesion dhe ka shkuar me kry një punë, me e ndreqë një softver në një nga institucionet tona. Ajo hypë në lift, dhe aty hypë edhe një çift. E shohin këtë me flokë të bardha dhe mendojë se është e huaj, ata ia nisin bisedës: “A po shkojna te ky motel, apo te ai tjetri, a po shkojmë te shpia jem apo e jotja”, është rrëfimi që ai ka treguar se i ka ndodhur të dashurës së tij.

Më poshtë rrëfimi.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=1379784515731416

 

Postime të ngjajshme
Lajme

“Bisha” që u rrokullis në bjeshkët e Deçanit, dalin detajet se cila është vlera e saj

Lajme

Reagon koloneli amerikan që shërbeu në Kosovë, pasi mbështetësi i Kurtiti tha se SHBA’ja nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Kosovës

Lajme

Ja cili është qyteti i fundit i çliruar nga Serbia 22 vjet më parë

Lajme

Rufki Suma i çon ‘selam’ Ramiz Lladrovcit si kryetari më i mirë i zgjedhur