Show Bizz

Tayna zbërthen tutat dhe provokon me gjoksin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tayna duket provokuese në paraqitjen e radhës.

Tayna është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk heziton të publikojë fotografi nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo u shfaq e veshur me tuta, teksa provokoi duke i zbërthyer në pjesën e sipërme.

Reperja ashtu siç e përfundoi vitin 2019, e nisi edhe 2020-ën me koncerte të njëpasnjëshme, ndërsa ka premtuar shumë projekte muzikore. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto