Show Bizz

Tayna vjen tejet provokative në foton e fundit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tashmë jemi mësur që reperja Tayna të na befasojë jo vetëm nga ana muzikore por, edhe nga paraqitja e saj.

Së fundmi ajo ka paralajmëruar se do të pushojë nga koncertet dhe se do të merret më shumë me veten duke u relaksuar kështu në lokacione të ndryshme.

Në një foto të publikuar në rrjetin social Instagram, ajo ka shfaqur linjat e saj trupore në bikini njëpjesëshe.

Kujtojmë se “Sorry” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tayna, i cili u prit mirë në publik.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto