Show Bizz

Tayna “thyhet” për një foto seksi: Mu ndal edhe fryma

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tayna pas disa ditëve pushim iu është rikthyer koncerteve.

Para mbrëmjes së radhës së mbajtur në Tiranë, reperja e njohur është bërë gati teksa ka publikuar disa video dhe fotografi për të treguar për dukjen.

Në një veshje goxha seksi e cila ia theksonte linjat e bukura që artistja ka, Tayna ka bërë shaka për mënyrën e realizimit të fotografisë.

“Pas kësaj foto u theva dhe desh mu nal fryma”, ka shkruar reperja sipër imazhet e që dukej tejet joshëse.

Kujtojmë që “Sorry” mban titullin kënga e saj e fundit që u publikua vetëm në versionin audio.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto