Show Bizz

Tayna provokon ndjekësit me foton e fundit

Artistja e njohur Tayna, shpesh provokon ndjekësit e saj me imazhe të nxehta.

Edhe kësaj radhe Tayna vepro njejtë, u shfaq me ”krahë engjulli” dhe me të mbrendshme ekspozuese.

Duke numëruar shumë fansa e 1.5 milion ndjekës në Instagramin e saj, reperja e njohur merr komente të shumta mbi fotot tërheqëse.

Duke mos ditur se kjo dukje bënë pjesë në ndonjë videoklip të këngëtares, apo thjeshtë foto, fansave iu mbetet të presin deri në projektin e radhës të artistes.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Renee as si babi as si mami, ja me çfarë hobi po meret ajo

Show Bizz

Arta Nitaj pozon e zhveshur në imazhin e fundit

Show Bizz

Artisti me famë botërore i shpreh pëlqimin Marina Vjollcës

Show Bizz

Sabri Fejzullahu i ka disa fjalë për Ramë Lahajn