Show Bizz

Tayna nuk e ka ndërmend të ndalet, ka një ‘porosi’ për kolegët

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit.
Tayna është ndër artistet më të kërkuara të momentit në vend, e cila numëron suksese të njëpasnjëshme me projekte muzikore, shkruan lajmi.net.Reperja ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri me titull “Bye bye”, në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, i cili po pëlqehet shumë në publik.

Përmes një statusi në Instagram, Tayna ka bërë të ditur se nuk e ka ndërmend të ndalet.

“E mbyti çdo verë. Vitin e kalum “Columbiana”, kete vere “Bye bye”. Çfarë është me radhë? Ata thanë kohë ime gati ka përfunduar, thuaju atyre “lutuni lutuni”, ka shkruar Tayna.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe rep-artistja.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto