Show Bizz

Tayna mezi e mbulon gjoksin në fotot e fundit

Projekti i saj i fundit mban titullin “Qe qe” dhe me tu lansuar u kthye në hit.

Kur janë bërë muaj që nga lansimi i kësaj kënge, Tayna ka treguar se tashmë është në studio për realizimin e projekteve të reja.

Por, gjatë kësaj kohe, Tayna po iu qëndron pranë adhuruesve me fotosesione të ndryshme, e që përherë ‘nxisin’ vëmendje.
Reperja e njohur edhe në imazhet e fundit dukej tejet “përvëluese”, në një veshje që nuk linte shumë vend për imagjinatë.

Në bluzë super të shkurtër me ngjyrë të bardhë që gati ia zbulonte gjoksin, të kombinuar me pjesë e poshtme me të njëjtën ngjyrë dhe çizme të gjata, ajo u shfaq më “hot” se kurrë më parë.

Reperja nga Prizreni theksoi linjat, teksa dukej në top formë dhe tejet seksi.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Yllka rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaska

LajmeShow Bizz

Këngëtarja Vera Oruçaj pritet në takim nga kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani

Show Bizz

Vesa kapet me komentuesen e cila e pyeti se çfarë iu ka bërë buzëve

Show Bizz

Jetë luksoze: Arta Elezaj pozon me çantë të njejtë si të Melania Trump