Show Bizz

Tayna fotografon veten para pasqyrës, fascinojnë format trupore

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tayna ka magjepsur ndjekësit me linjat e saj.

Tayna pas një tjetër sezoni të suksesshëm që kishte ka shpërblyer veten me një pushim në SHBA prej nga është duke publikuar edhe imazhe dhe video të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundmi ka ndarë një fotografi nga një pishinë e mbuluar dhe kësaj radhe rolin kryesor e merr beli i saj të cilën shumë artiste dëshirojnë ta kenë.

Përndryshe, në një prononcim për Lajmi.net javë e kaluar menaxheri i këngëtares kishte njoftuar se Tayna këtë vit do mbaj koncerte në vende të mëdha si: Kanada, Australi dhe Amerikë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto