Show Bizz

Tayna fillon pushimet, shoqërohet nga dy modelet e njohura shqiptare

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pas shumë angazhimeve dhe një sezoni të ngarkuar, rep artistja e mirënjohur, Tayna ka nisur pushimet.

Ajo sot gjatë ditës ka shijuar temperaturat e larta në bregdet e shoqëruar nga dy modelet e njohura, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli, shkruan Indeksonline.

Ishte Kejvina ajo që ka publikuar një imazh në ‘InstaStory’ teksa të tri vajzat dukeshin mjaft seksi të veshura në bikini.

Kujtojmë që reperja njihet për shoqërinë dhe raportet e afërta që ka me dy modelet.

Ndryshe, ‘Bye Bye’ është projekti i fundit i Taynas që erdhi në bashkëpunim me Dafina Zeqirin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto