Show Bizz

Tayna bën ndryshim në ‘look’-un e saj

Tayna ka befasuar me ndryshimin e bërë.

Koha e mërzitshme në karantinë po shtynë njerëzit të provojnë gjëra të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Tayna gjatë këtyre ditëve të izolimit ka qëndruar afër me ndjekësit duke treguar përmes postimeve rutinën e saj gjatë kësaj periudhe.

Reperja me postimin e fundit të bërë në Instagram ka befasuar të gjithë, ajo ka ndryshuar stilin e flokëve duke prerë ato deri në shpatull.

Por ky vendim nuk mund të quhet i gabuar sepse, reperja duket vërtetë si një yll.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Marina Vjollca duket mahnitëse në fustanin me lule

Show Bizz

Morena Taraku thekson linjat trupore në pozën e fundit

Show Bizz

Sa para mund të humbin këngëtarët këtë verë?

Show Bizz

Elita dhe Gjiko pranuan një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e tyre