Sport

Tare e dëshiron talentin shqiptar te Lazio

Skuadra e Lazios po mendon të përforcohet në afatin kalimtar të verës, pasi synimi i kësaj skuadre është prezantimi i mirë në Ligën e Kampionëve.

“La Gazzetta dello Sport” raporton se drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka në krye të listës mbrojtësin shqiptar.

Kumbulla po përcjell nga shumë klube të mëdha evropiane, përfshi edhe skuadrën e Interit.

Vlera e mbrojtësit kuqezi vlerësohet të jetë rreth 20 milionë euro.

Postime të ngjajshme
Sport

Ja kur do të zhvillohet super ndeshja, ‘Maqedoni Veriore – Kosovë

Sport

Grezda sulmon fizikisht lojtarin kundërshtar në parking pas ndeshjes

Sport

Debat i ‘nxehtë’ mes Qeqës dhe Debatik Currit

Sport

Munishi me parashikim të “çmendur” për Arbërinë!