Lajme

Talenti “i fshehur” i Valon Sylës: Imiton Hashim Thaçin dhe Lutfi Hazirin

Opinionisti dhe gazetari, Valon Syla, ka imituar në mënyrë të veçantë kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri dhe ish-presidentin Hashim Thaçi.

Në emisionin ‘Dhoma e rrëfimit’, Valon Syla ka dhuruar show duke shfaqur talentin që e ka për imitime.

Syla në këtë emision fillimisht ka imituar kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri. Ai përveç zërit i bën edhe gjestet si të Hazirit.

Ndërkaq përveç Hazirit ai ka imituar edhe ish-presidentin Hashim Thaçi.

Më poshtë keni imitimet e tij.

Postime të ngjajshme
Lajme

Krejt çka i tha Shaip Kamberi sot Vuçiqit në Kuvendin e Serbisë

Lajme

Policia jep detaje për aksidentin që ndodhi tek rruga ‘B’

Lajme

Policia e gjobit me 150 euro, 24-vjeçarin që tejkaloi në vijë të plotë

Lajme

Temperaturat e larta, IKSHPK del me apel për qytetarët