Sport

Takimi mes kuzhinierit turk dhe Cristiano Ronaldos, prezantohet me këngën e Capital T

Kuzhinieri i famshëm turk, Burak Ozdemir dje kishte një musfir tejet special.Ozdemir, takoi futbollistin e njohur, Cristiano Ronaldo, të cilin e mirëpriti në restorantin e tij.

Përveç ushqimit të e gatoi për të, kuzhinieri pati rastin edhe të realizonte disa fotografi e video bashkë me të.Ai ka publikuar një video në rrjetin social TikTok, ku ka shfaqur momentin e takimit me Cristianon, teksa ka zgjedhur që videon ta shoqërojë me një këngë të njohur shqiptare.

Bëhet fjalë për këngën “Andiamo” të reperit Capital T dhe këngëtarit Ardian Bujupi.Kujtojmë se, “Andiamo”. që numëron mbi 92 milionë klikime në kanalin YouTube

Postime të ngjajshme
Sport

Burreli i Samuel Nikajt triumfon pastër ndaj 2 Korrikut në Durrës

Sport

Kosova pritet të luajë miqësore me njërën nga këto tre shtete evropiane

Sport

Rahoveci prezanton gjashtë përforcimet e merkatos së janarit!

Sport

Zyrtare: Ish-futbollisti i Tottenhamit nënshkruan me klubin shqiptar