Sport

Takime shumë interesante, delegohen gjyqtarët në Ligën e Parë të Kosovës

Java e 12-të e Ligës së Parë të Kosovës pritet të jetë shumë interesante, shkruan Sheshi.info

Vëmendja kryesore do të jetë në takimin mes Trepça 89′ dhe Rahovecit në grupin A, ku do të udhëheqet nga gjyqtari Gentrit Zogaj me asistentët Visar Kupina dhe Burim Jashari.

Në anën tjetër, në grupin B takim interesant do të jetë mes Ferizajit dhe Fushë Kosovës, ky takim do të drejtohet nga Ardit Halilaj, me asistentët Florim Jakupaj dhe Hasan Llallo.

Më poshtë janë edhe delegimet e plota për secilin takim.

Grupi A

Grupi B

Related posts
Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Sport

Futbollisti i Dritës pritet të operohet, luajti 60 minuta me dorë të thyer ndaj Prishtinës

Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *