Show Bizz

Ja me kënd e ndau shtratin mbrëmë Rita Ora

Për nënë gjithmonë do të mbetesh fëmijë. E kështu ndodhë edhe me raportin e Rita Orës me nënë e saj Vera, të cilat natën e mbrëmshme e kanë kaluar së bashku, shkruan Indeksonline. Rita ka një raport të mrekullueshëm me nënë e saj dhe është shumë e…
Show Bizz

Rita me poza provokative prej ballkonit

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka arritur me sukses t’i kapë majat e suksesit në arenën ndërkombëtare. Ajo me këngët që sjell, ka bërë që të ketë një numër të madh të fansave që e ndjekin bukuroshen hap pas hapi. Me gjuthë suksesin në…
Show Bizz

Pamje nga performanca ‘elektrizuese’ e Rita Orës në Dubai

Rita Ora ka publikuar një pjesë të peformancës së fundit në Dubai. Rita Ora këto ditë po qëndron në Dubai, ku edhe këndoi para fansave të saj në atë vend, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo ka postuar një video, në të cilën e ka shkëputur një pjesë nga…